В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Мимиf
Мимиf
14.06.2021 14:44 •  Українська мова

Вам 10 літо - моя улюблена пора року. нам не багато завдань на цей час! і це дуже чудово! але у кожної пори року свої переваги. взимку я люблю наряджати ялинку, кататися на лижах, ліпити снігову бабу та ходити колядувати. восени часто йде дощ, тож я можу вдягти мої улюблені гумові чоботи та йти
стрибати в лужі. проте, літо я люблю більше всього за те, що я батькам прибиратися, граю з друзями, з якими люблю найбільш всього розказувати історії. влітку я з татом їду у село на 10-15 днів. там я граю в футбол, ходжу в магазин та катаюся на велосипеді з друзями. я не можу дочекатися, коли
настане лі і це все, можете переправляти речення, щоб вчителька нічого не запідозрила, та гарна оцінка ! твір придумала сама, ніде нема такого☺️. зроблено для 5-7 класу. гарних вам оці! ☺️☺️

Ответ:
mmb1
mmb1
10.10.2020 01:15
У тебе не правильно одно слово в тексте . Правильно говорить не " розказувати " , а "розповідати "
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?