В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Твір-роздум у публіцистичному стилі на тему: чи варто протиставляти телебачення художній літературі?

Ответ:
dencommission
dencommission
09.10.2020 15:30
На мою думку, протиставляти телебачення художній літературі не варто.
Я так думаю, тому що це геть різні мистецтва. Кожен з них виконую свою роль в житті людини. Але в житті треба правильний відбір! Не треба дивитися та читати все підряд. Від цього буде мало користі.
Відомо: той, хто читає книжки, керує тими, хто дивиться телевізор. Людина сама робить свій вибір. Телевізор керує людиною, її думками та інколи діями, люди можуть не розуміти це. А ось керувати людьми складніше. Так само, як і обрати правильну книжку.
В сучасному світі дуже багато літератури, як сучасної так і давньої літератури. Кожна з них розвиває людину по своєму, формує її погляди на сучасний світ.
Отже, можна дійти висновку, що телебачення це добре для того щоб трохи розвіятись, відпочити, почути новини, які відбуваються в світі. Але, слід зазначити, що хороша книга, потрібна аби навчитися жити в цьому світі, зрозуміти що і до чого.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?