В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Скласти діалог-суперечку між собою та однокласником про те, яку професію краще обрати.

Ответ:
ЭвелинаРожкова
ЭвелинаРожкова
09.10.2020 04:01

- Привіт, Оленко. До вас сьогодні приходили із університету з питання профорієнтації?

- Привіт, Олесю. Так. Ти яку професію хочеш обрати?

- Я хочу стати юристом. А ти?

- Ой, цих юристів сьогодні стільки, що вони нікому не потрібні. А я мрію стати вчителькою української мови.

- Юристів хоч і багато, проте в них хоч заробітна платня нормальна. Вчителі отримують дуже мало.

- Я вважаю, що у професії не є головними гроші. Важливо, щоб робота приносила щастя та радість.

- Я з тобою цілком не згодна. Завдяки роботі ми отримуємо гроші, на які і маємо жити. Для всього іншого є заняття під назвою "хобі".

- На жаль, в нас з тобою різні погляди на майбутнє.

- Так. Вибач, мені вже час йти. До завтра.

- Бувай!

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?