В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
leanir
leanir
22.07.2022 11:28 •  Українська мова

Міні твір як я відсвяткувала 8 березня вдома іть будь ласка!

Ответ:
ladushiklevonik1
ladushiklevonik1
08.10.2020 04:08
Восьме березня-це чудове свято. Перш за все тому, що ми вітаємо наших улюблених матусь та бабусь-людей, які дали нам життя. Вони завжди піклувались про нас. Вони дійсно готові віддати за нас своє життя і дарувати нам тепло.
Восьме березня я святкувала вдома. Мені подарували багато подарунків: солодощів, квітів... До нас прийшло багато гостей. Потім ми відправилися до кінотеатру. У цей день я отримала багато чудових привітань. Тепер я знаю, що восьме березня-моє улюблене свято!
0,0(0 оценок)
Ответ:
CrazyMashin
CrazyMashin
08.10.2020 04:08
Свято восьмого березня дуже поважають в нашій сім'ї, тому цього року ми відсвяткувати його по особливому. З Міжнародним жіночим днем, перший мене і матусю привітав батько , подарувавши квіти. Нам було дуже приємно! Для мами я зробила барвисту листівку, яку вона поставила в рамку.
Тато запропонував піти в кіно, щоб переглянути цікавий фільм.
Коли ми повернулись додому, я до батькам приготувати смачну вечерю. Знаючи, що мала прийти в гості бабуся.
Саме так я відсвяткувала восьме березня зі своєю родиною!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?