В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
mariamya
mariamya
13.04.2021 07:52 •  Українська мова

Іть скласти текст-опис на тему: "чому мені подобається літо" 4-5 речень..дякую

Ответ:
yanochka13kol
yanochka13kol
06.10.2020 06:22
Я дуже люблю літню пору. Це час канікул, і у мене багато вільного часу. Але я люблю літо не тільки за свободу. Літо - це чудовий час теплої погоди.

Влітку не потрібно тепло одягатися перед тим, як виходити на вулицю. Можна гуляти на свіжому повітрі цілий день і не боятися замерзнути. Можна лазити по деревах, грати в м'яч, кататися на роликах, на скейтборді, на велосипеді.

Літо - це єдиний час року, коли можна засмагати і купатися. А я дуже люблю це робити. Тому я обожнюю літо!

Ще літо добре тим, що на вулиці пізно темніє. Можна багато часу проводити на вулиці, не те, що взимку. А літні вечори такі світлі і радісні! Кожен літній день здається мені святом.

Влітку на деревах достигає багато смачних фруктів, і вони дешево коштують на ринку. Можна ними ласувати і ні в чому собі не відмовляти. Літо - щедра пора року. Природа влітку дарує людям свої плоди.
0,0(0 оценок)
Ответ:
hamaturov
hamaturov
06.10.2020 06:22
Напевно,немає людей які не люблять літо. І я не виняток. Для мене літо не лише відпочинок від школи,але і купа нових пригод. Більше часу можу приділити своїм батькам та друзям. З'їздити до бабусі та дідуся яких давно не бачила,до м по домашній робот,навчитися чомусь новому. Отже я дуже люблю літо.!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?