В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Твір-розповідь на тему «зупинись мить, або одна година мого життя»

Ответ:
мир276
мир276
05.10.2020 09:59
Що було б, якби я зупинив мить? Я нарешті-то став би думати, що роблю, що не так. Адже люди постійно метушаться, не ходять спокою, шукають спокою і не здобувають його. А чому? Я зараз вам розповім. От уявіть собі, у мене в руках чарівна паличка. Немає тут нічого смішного! Це правда. І я наказав їй, щоб вона зробила світ застиглим. І я бачу застиглих людей, які переходять дорогу собаку в незручній позі. Світ замір. А в очікуванні чого? Тут у мене виникає питання дуже не просте. А що таке життя? Для чого ми живемо? Заради кого чи для чого? Підлий кінець дістається кожному з нас. Ми всі помремо, і після нас нічого не залишиться. Або все що залишиться? Але що? Давайте подумаємо. Я живу, щоб у мене в майбутньому утворилася нова осередок суспільства. Щоб у старості мої діти і онуки допомагали мені. Людина живе повік. Але скільки разів ми чули про довгожителів. Вони справжні загадки природи. І ми живемо заради того, щоб побачити те майбутнє, яким ми собі його уявляємо.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?