В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Ijony
Ijony
22.12.2021 20:16 •  Українська мова

Буду вам . нужно составить диалог с капелькой воды. например с сосулькой, что она таит и образуется капелька воды. на украинском языке.

Ответ:
Anastasia5555633
Anastasia5555633
05.10.2020 09:31
—Щось дуже гріє сонце.—сумно призадумалася бурулька. —Як же весело мені!—обізвалася краплинка. —Чого сумуєш, бурулька ?—спитала краплинка. —Тану я, скоро мене не стане.Сонечко дуже гріє.Весна наступає. —Танк,це ж весело! Задзвонять струмочки, і я разом з ними,буду мандрувати по світу.—відповіла весело краплинка,і ізсумом подивилися на бурульку.
0,0(0 оценок)
Ответ:
CrazyBananaa
CrazyBananaa
05.10.2020 09:31
Сонце дуже гріє.
бурулька виить на даху одноповирхового будинку знизу краплинка .бурулька каже краплинці.
-чому ти така весела.краплинка відповідає.
-я весела тому що коли остатня крига розмерзнится япопливу в кругосвітню подорож.А ти чомутака сумна бурулько.Каже краплинка.
-Я боюся коли усе розтане бо я розтану разом з ними .
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?