В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
тата246
тата246
29.07.2022 07:06 •  Українська мова

Твір- роздум на тему: яке народне свято мені подобається найбільше і чому?

Ответ:
negei
negei
03.10.2020 16:51
Моє найулюбленіше народне свято - це Масниця, або Масляна. Це народне свято триває тиждень і закінчується за 48 днів до Великодня. Воно мені подобається тому, що, по-перше - воно веселе, а по-друге, воно смачне. Я дуже люблю млинці та вареники, якими традиційно частують під час Масниці. Масляна - дуже давнє традиційне слов'янське свято, яке уходить корінням на багато сторічь, ще у часи до Київської Русі. Тобто, воно не було спочатку християнським, а стало таким набагато пізніше. 
Празднують Масляну наприкінці зими, коли всі чекають на весну. Млинець - круглий, як весняне Сонце, що вже дуже скоро зігріє землю. На Масляну зазвичай люди розважаються, катаються з гір і ходять один до одного в гості, пригощаючись смачними млинцями. А наприкінці Масниці, у неділю, всі просять один у одного вибачення. Саме Прощеною неділею завершується тиждень Масниці і наступає Великий піст, який триватиме до самого Великодня. Як на мене, Масляна - це одне з найвеселіших та найсмачніших свят року.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?