В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Uliana1pa
Uliana1pa
19.10.2020 09:58 •  Українська мова

Усний твір "весна і я". для 6 класу. будьласка не пишіть з інтернету, бо наша вчителька перевіряє всі сайти з творами.​

Ответ:
lesivarshavska
lesivarshavska
28.05.2020 02:22

"Весна і я"

Мені дуже подобається ця пора року , тому що з початком цієї пори року вся природа пробуджується , заливається ясними кольорами і сонячними моментами. Із того моменту як я народилася весна стала особливою порою року для мене , ніби нас щось поєднує , якийсь міцний ланцюг . Я думаю , що всі пори року чудові і мають щось своє , але весна відповідає за пробудження усього живого .

Із початком зими вся природа засинає , щоб хоч три місяці відпочити від перевантаження :деякі птахи відлітають в теплі краї , деякі тварини лягають у сплячку , а земля вкривається білою пухнастою ковдрою .Через три місяці , знову все пробуджується . Ось тому для мене весна є особливою і я думаю зі мною погодиться кожен .

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?