В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Іть будь ласка твір на зно людина народжується не для того щоб щезнути безвісно

Ответ:
ЯРОСЛАФ
ЯРОСЛАФ
03.10.2020 04:18
                      Людина народжується не для того, щоб щезнути безвісно
Для чого народжуються люди? Зрозуміло ж, що не для того, щоб щезнути безвісно. Мені здається, що в кожної людини є певна місія в житті, яку вона може виконати, а може проігнорувати.
  На світі є багато професій , за до яких- можна допомагати іншим. Наприклад лікар-хірург- рятує хворих від смерті. Звісно приємно бачити біля хірургічного відділення родину, яка чекає свого батька(сестру, мати, брата, дядька тощо) з квітами, певно знаючи, що все буде добре. Але ж якщо ти дуже старався зробити все можливе, щоб врятувати пацієнта від неминучого, але операція пройшла невдало і сім*я цієї людини проклинає тебе - жити після такого не хочеться. Або наприклад- вчитель. Оберемки квітів під час здавання екзаменів, теж добре, але безсонні ночі в перевірянні купи зошитів- дуже не просто.
  До чого я це все вела? Висновок тут простий.Не можна здаватись, а потрібно знайти свою мету, таким чином- гідно провести своє життя, не зважаючи ні на які проблеми! Адже лікар- не припиняє лікувати, а вчитель- не припиняє вчити.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?