В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
раопп
раопп
25.09.2020 07:19 •  Українська мова

Як ви розумієте останні слова докії? (за оповіданням б. грінченка "каторжна") чи прийнятні на вашу думку зло, жорстокість та помста у стосунках з людьми? будь ласка, і

Ответ:
vika200458
vika200458
19.08.2020 10:39
"За що ?!"- були останні слова Докії і вона має рацію,адже вона не заслуговує на таке відношення до себе, суспільство досить жорстоко відноситься до тих,хто хоч чим-небудь відрізняється від інших.У данному разі Докія була майже такою як і усі, тільки більш закритою та засмученою постійними побоями та жорстоким відношенням до себе.Яскравий приклад людини, вихованої суспільством - Докія, така як і Чіпка, з "Хіба ревуть воли ,як ясла повні?".Важко навіть поставити себе хоч на хвилину на місце Докії.Здавалося,почалось нове життя,все налагоджується,вона знайшла сенс свого життя і більше не помічає насмішок та побоїв.На жаль, і тут не судилося їй стати щасливою,зрада коханого вбила її ,вбила морально.Звісно,вона була закритою ,жорстокою,але потім вона вона відкрила своє серце для єдиного і  неповторного але й тут потерпіла невдачу.Спочатку втрата матері потім зрублена калина а згодом і зрада коханого - усе це виховало в ній жорстокість і несприйнятність світу як самовираження.Тому,на мою думку, не нам судити її поведінку.Адже суспільство виховало таке дитя-дитя жорстокості й ненависті.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?