В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Диалог на украинском языке по теме "как я отмечаю новый год" (в украине) с 12 реплик

Ответ:
Hadeyac23
Hadeyac23
31.07.2020 01:24
-Привіт, Сергійко!Я хочу запросити тебе до себе зустріти разом Новий рік -Здрастуй, Олено. Це гарна ідея! Я згоден. А як ви зазвичай справляєте це свято? - Ми завжди разом вибираємо ялинку, а потім її прикрашаємо. -Я теж можу до вас приєднатися? - Звісно. Після того, як ялинка прикрашена я завжди допомагаю матусі приготувати страви і накрити на стіл. При цьому ми розповідаємо одна одній цікаві і смішні історії, які сталися з нами цього року - Яка чудова традиція -Так, ми завжди дуже тішимося, хоч і виконуємо рутинне заняття, але з яким ентузіазмом! - А що ви робите о 12 годині, може є ще якісь звичаї? -Так, є, ми загадуємо бажання, пишемо їх на листочках і кидаємо в коробку, потім, хтось з членів родини, дістає цей папірчик, і зобов'язується виконати написане. - Ого, я вже не можу дочекатися. -Я теж, бо в нас буде багато подарунків. - А як ви їх даруєте? - Зранку, першого січня, я завжди знаходжу під ялинкою подарунки для себе. Також я звечора залишаю подарунки для всієї сім'ї. - А о котрій мені приходити? - Приходь о дванадцятій. Буду чекати на тебе
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?