В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Водному селі жив великий багач.а в нього служив бідний чоловік максим.слуга мав хатку з одним вікном .вітер зірвав у покрівлі солому,і,коли йшов дощ,вода текла по стінах.у хатині жила й максимова родина.родина немаленька,а їсти було нічого.настала весна.треба щось посіяти,а в мішку ні зернини.жінка сумує,плаче.-не журися,каже максим,-я піду до пана і по щоб він нам позичив хоч трохи насіння.засіємо,і на другий рік у нас буде своє.пішов максим.-пане,світла душенько! немає чим засіяти свій клаптик поля! змилуйтеся! дайте трохи насіння,щоб діти мої не повмирали з голоду! а той як закричить: ти ледащо! і зернятко тебе не варте! 1.випишіть із тексту іменники чоловічого роду і поставте у початкову форму. 2.як ти вважаєш яким був пан? опиши його.

Ответ:
15JVC15
15JVC15
02.10.2020 21:36
1.багач,чоловік,Максим,вітер,дощ,мішок,пан,рік,клаптик,голод
2.Пан повів себе як жадібна,безсердечна людина.У нього було багато зернят  і він з легкістю міг ними поділитись з бідним селянином  ,не зазнавши при цьому ніяких втрат,але йому було шкода.Нерівність станів була завжди  і це сприяло погіршенню становища одного стану і різке поліпщення другого.Через це в  історії ми часто зустрічаємо селянські повстання.які організовували, обурені своїм становищем селяни.Тож,можна зробити висновок:якщо ти в силах до допомагай,бо потім добро повернеться до тебе.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?