В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Скаласти діалог на 12-14 реплік, який починається такими словами : " я хотіла би ( не хотіла би ) потрапити в місто, де всю роботу за людей виконують роботи"

Ответ:
PomoshnikYa
PomoshnikYa
28.07.2020 21:20
-Привіт Софія! Я нещодавно бачив фільм про роботів. 
-Я не хотіла би потрапити в місто, де всю роботу за людей виконують роботи.
-Чому? Все ж було значно легче. Домашню роботу виконують роботи, прибирають роботи, ходять в школу теж вони.
-І щоб тоді робили ми? Люди?
-Відпочивали! Гуляли на вулиці! Дивилися телевізор! 
-А від чого ми відпочивали, якщо все роблять роботи? Нам би не будло цікаво жити! 
-Але є дуже важка робота! На заводах, фабриках.
-Я не сперечаюсь. На великих підприємствах дійсно потрібна робота роботів, щоб швидко та якісно виконувати роботу. Але люди повинні контролювати. Адже налаштування у робота можуть збитись, і всі речі будуть зроблені не так, як треба.
-А домашню роботу? Вона ж важка! 
-Але як ти отримаєш знання, якщо вчитись будуть роботи?
-А мити посуд? Готувати іжу? Прибирати в квартирі? Це ж дуже зручно!
-По перше вже є робот який миє посуд. Посудомийна машине. Ти повинен лише поставити посуд і покласти миючий засіб. По друге. Якщо тобі вже так ліньки готувати собі їжу, замов чи купи півфабрикати. І по третє. Прибирати квартиру можна завдяки пилисосу. Це краще ніж віником.
-Дійсно..
-Сподіваюсь я преконала тебе. А тепер я маю йти. Бувай
-Бувай!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?