В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Напишіть твір-роздум на тему: "за морем може й тепліше та вдома веселіше." , ! нужно сейчас!

Ответ:
GanDyrAS
GanDyrAS
26.05.2020 07:28

Якщо спитати у людини про щасливі часи у ії житті, то багато чого можно розповісти. Але не кожна людина буде казати, що ій гарно  там де нема близьких  для неї людей, ії родини. Як би ти не хотів, але твоя родина, твої друзі це назавжди останеться в твоєму серці. Якщо подумати про те, що ти гарно відпочиваєшь десь далеко за морем, де тобі дуже тепло, всеодно це буде продовжуватися декілька днів, чи неділь, але ж всеодно бажання побачити своїх рідних та близьких людей буде великим.Тому і кажуть таке прислівїя: За морем може і тепліше, та вдома веселіше.

0,0(0 оценок)
Ответ:
дима2872
дима2872
26.05.2020 07:28

дім- це твоя батьківщина, друга матір, яку не вибирають...і як би не бул доре за морем всеодно ти прагнеш повернутися в рідний край, адже там залишились твої рідні, друзі, твоя душа. історія твого народу, а  це все неможливо проміняти

 

можливо. ти й знайдеш своє щастя за кордоном, як прагне більшість наших співвітчизників, але чи буде то справжнім щастям???чи не буде то зрадою рідної землі, землі, де ми народились, де зростала наша матір, батько, де героїчно боролись наші співвітчизники задля незалежності та щасливого майбутнього...

 

і перед тим як тікати за кордон і скаржитись на нещасне життя в Україні. потрібн спитати себе :"Що ми зробили для щасливого майбутнього в нашій країні???"

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?