В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
povolyasha
povolyasha
04.11.2021 01:05 •  Українська мова

Напишіть будь ласка твір на тему весна-найчарівніша пора року(опис)

Ответ:
accolic
accolic
24.07.2020 23:46
Моя улюблена пора року - весна. Коли все довколо немов оживає. Прокидаються після довгої сплячки звіри. Повертаються с теплих країв птахи. 
Ранньою весною на гілках дерев та кущів починають з'являтися нирки. А вже потім з цих нирок прокльовується листячко. Також починає з'являтися маленька зеленька травичка. 
День становиться більше, чим ніч. Та сонечко починає гріти нашу земельку. 
У ранці співають пташки. Глянеш у вікно і серце замирає від цієї краси. Та і у людей другий настрій зовсім. Всі ходять радісні, щасливі, як проміні, сіяють. 
Я дуже люблю весну , тому що тільки у цю пору року можно побачити , як сама мати природа прокидається з зимньої сплячки та дарує нове життя своїм дітям.Найбільше я люблю весну. Це, по-моєму, найпрекрасніша пора року. 
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?