В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Gelia1111
Gelia1111
18.01.2020 09:19 •  Українська мова

Текст міркування на тему "з ким тобі найбільше подобається розмовляти? " 7 речень

Ответ:
Kazhimyrat0210
Kazhimyrat0210
23.05.2020 17:34

Людина не може жити без спілкування. Йому треба промовляти вголос свої думки, ділитися наболілим і радостью.Всегда є люди, з якими хочеться поговорити і поділитися всім, що всередині тебе. Це близькі люди, такі як мама, тато, брати, сестри і друзі. А є люди, з якими тобі говорити не хочеться і не приємно.Дуже хочеться, що б таких людей в житті траплялося якомога менше. Тому що людина не може існувати без спілкування.

0,0(0 оценок)
Ответ:
Артемошка1111
Артемошка1111
23.05.2020 17:34

Цікавий співрозмовник

Я люблю розмовляти з людьми, які багато читають, адже вони багато знають і вміють розповідати цікаві історії. Ще на мій погляд гарний співрозмовник – це людина вихована, яка вміє слухати, не перебивати.

Мені дуже подобається спілкуватися зі своїми друзями, тому що вони розповідають про цікаві речі, з ними інтересно і весело. Ще я дуже люблю розмовляти з людьми, які багато подорожують. Вони розповідають про різні країни, а моя мрія побачити увесь світ.

Але найкращі співрозмовники для мене це мої батьки. З ними я можу розмовляти про все на світі. У нас немає тем на які б ми не могли побалакати. Вони завжди вислухають, а якщо треба дадуть слушну пораду.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?