В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
fdglksjf
fdglksjf
06.01.2021 07:40 •  Українська мова

Як ти думаєщ, для чого людина працює? запиши 5-7 речень. за бажанням використай опорні слова та словосполучення, джерело справжнього щастя, розвиває розум і здібності, загортовує волю, джерело багатства нашої країни, оцінюють за працею.

Ответ:
маша3019
маша3019
20.07.2020 22:25
На мою думку- праця прикрашає людину.Праця загартовує волю,розвиває розум і здібності людини.Кожну людину оцінюють за її працю,за те чи старанно вона виконує свою роботу.На мою думку ті люди які працюють є джерелом нашої країни.Я ціню кожну роботу,але без лікарів ми б часто хворіли і навіть помирали.Лікарі не лише приписують пігулки чи роблять уколи,а ще і операціїї.
Людині праця потрібна для того,щоб самовпевненитися і не перетворитися на мавпу,яка нічого не робить.Коли я ходитиму на роботу то хочу,щоб мене поважали і цінили мої колеги.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?