В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Windows1011
Windows1011
30.01.2023 03:53 •  Українська мова

Склади невеликий твір на тему - що було б, якби всі українці були як одна сім'я

Ответ:
diman10000
diman10000
02.10.2020 08:29
Як  часто  ми питаємо самих себе: а що таке сім‘я? Я особисто вважаю, що сім‘я – це люди… Це щирість, відвертість,повага, доброта, чуйність один до одного; це підтримка у важку хвилину, це радість нових досягнень та гордість за свій народ. 
Тож чому би нам, українцям, не стати однією великою родиною, однією дружньою сім‘єю? Хіба для цього потрібно  дуже  багато?   Треба хоча б трішки піклуватися один про одного,  допомагати у скрутну хвилину: не відвертатися від  немічних, дати надію хворим, простягнути руку знедоленим, не бути байдужим  до оточуючих, уміти прощати і співчувати – тому що підтримка  та взаємодо об‘єднують  людей. Треба  із гордістю розмовляти рідною  мовою, ніколи не цуратися рідного слова – тому що саме  мова  єднає  мільйони людей, допомагає  краще  зрозуміти один одного.   А  головне – віддано  любити  свою Батьківщину, любити такою, яка вона є; любити щиро, ніжно,як мати любить своє дитя.  Активно  приймати  участь  у житті  свого народу, прагнути нових  досягнень та впевнено долати труднощі.  Лише тоді можна буде із  гордістю  сказати: «Я,українець, - частинка своєї  великої  та  дружньої  української сім ї!» 
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?