В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Твір-роздум "не копай иншому яму бо й сам туди впадеш"

Ответ:
alinasun230503
alinasun230503
25.05.2020 21:28

     Я часто чула прислів*я "Не копай іншому яму,  бо й сам туди впадеш". Воно зустрічається повсюди,де б ви не були,бо воно має дуже повчальне значення. 

     Багато людей дуже люблять лізти не в своє діло."Не копай іншому яму" - цей шматочок прислів*я означає,що не треба лізти в чужу справу, не вирішувати її,адже це життя іншої людини, а кому сподобається коли в нього лізуть? Якщо людина сама попросить до в вирішенні,то тільки тоді можна до бо й сам туди впадеш" - це означає,що вирішуючи чужі справи, ви самі їх собі створююте.Тобто,у вас з*являються проблему у своєму житту.Виходить вам треба до кінця до людині, і вирішити свої,власні проблеми.А від проблем людині ніколи легко не буває.


*- це апостроф.

0,0(0 оценок)
Ответ:
ARTMASS
ARTMASS
25.05.2020 21:28

Не копай іншому яму, бо й сам туди впадеш.

 

Прислів’я дуже цікаве. А найголовніше – повчальне. В ньому чітко, доступно і зрозуміло йдеться про те, що не можна нікому робити зла, бо воно тобі повернеться. Це прислів’я чимось навіть схоже на одну з божих заповідей на кшталт – не вбий, не вкради. Але на відміну від них, у цьому прислів’ї чітко виражена думка не просто не робити поганого, бо це аморально, а й те, що тобі теж від цього стане гірше.

…Не копай, бо впадеш… - це застереження для всіх людей. Схаменися! Не чини поганого! Не завдавай неприємностей! Не роби шкоди, бо тобі це не минеться. Це так просто і чомусь так складно для деяких людей. І вони обов’язково колись зрозуміють це. Аби не було пізно.

Як добре було б, якби всі люди на землі жили по цьому прислів’ю, були добрими, чесними та любили одне одного!

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?