В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Напишіть невеликий твір(6-7 речень) останнім або першим реченням якого буде "любити людей це щастя"

Ответ:
mavikon
mavikon
13.07.2020 16:57
Прокидатися вранці, вдихнувши на повні груди, посміхнутися своєму відображенню в дзеркалі, випити чашечку смачної кави чи чаю, зібратися і вийти на вулицю в тому ж настрої. І здаватиметься, що весь світ навколо тебе щасливий і неповторний. Несучи оточуючим радість і щиру посмішку іти по вулицях знайомого і такого рідного до болю міста. Вдихатися в кожну квітку, кожну стеблину, кожний запах. Здається коли в нас чудовий настрій, то і всі інші повинні бути щасливими, але це не так, хоча ми можемо зробити їх такими приклавши небагато зусиль. Посміхнутися зранку матусі, порадувати смачним сніданком, до старенькій бабусі донести важкі клунки, заспокоїти і порадити подрузі. Нести ближнім світло свої душі, свою щасливу гармонію не так вже й тяжко, як здається на перший погляд. Просто потрібно зробити над собою невеликі, але такі важливі зусилля і почати змінювати світ із себе. І ти побачиш, що світ-то щасливий, а посмішка ближніх - щастя. 
Щасливим насильно зробити неможливо нікого, але можна спробувати почати з себе. 

думаю це до
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?