В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Твир на тему чому смих краще ниж сльозы за казкою цар плаксий

Ответ:
EnotGermany
EnotGermany
12.07.2020 22:57
Сльози ні чого в нашому житті не змінять. ТАк і все життя можна проплакати і ні чого не зробити. Але якщо ти в хорошому настрої. Якщо ти завжди налаштований на позитив то тоді ти досягнеш всього. Адже коли людина налаштована на оптимізм то за рахунок цього у нього завжди все получаетя, а якщо не виходить то він все одно буде пробивати а при невдачах все одно шукати в них щось добре. Якщо людина в поганому настрої, не бачить ні чого хорошого, то навіть при найменшій невдачі буде кидатися в сльози і вже точно не захоче робити те, що йому потрібно було. Так само оптимізмом ми допомагаємо і іншим людям, які відчувають негативні емоції. Ми даруємо посміхаємося, і даруємо їм посмішки за рахунок цього. Це вже воспренимается як хороший вчинок. А за хороший вчинок оплатять тим же. Як і за поганий вчинок - коли ти когось образив із-за того що тебе самі образили. Тобі відплатять тим же. Висновок - якщо ти завжди радостний то ти всього досягнеш якщо ж ні то все пропустиш.
Простите если будут ошибки, писала сразу что прийдет голову)
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?