В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Складіть діалог зі другом(подругою)про враження від концерту улюбленного співака(співачки,гурту).у діалозі обговоріть репертуар,виконання.

Ответ:
AmalOmon
AmalOmon
12.07.2020 14:15
Добридень, Богдане!
- Привіт, Оленко! 
- Богдане, ти просто сяєш! В тебе добрі новини? 
- Так добрі,я ходив на концерт.
-Класно і як концерт? 
-Отже, концерт був просто неймовірним! Чед просто приголомшливо заводив натовп, яка, до речі, теж не підвела! На таких піснях як Far Away, Lullaby і Trying Not To Love You я розплакалася, адже з цих пісень почалося моє знайомство з нікелю, і так багато всього пов'язано з ними було ...
Загалом, концерт був чудовий! Зіграли майже всі улюблені пісні! Розігрів, на жаль, підкачав, та й очікування було довгий, але все це дрібниці. Головне, що коли вийшли самі нікелю, всі неприємні думки пішли з голови, залишилася тільки музика, тільки емоції, тільки драйв! Це був найкращий концерт в моєму житті, найкращийдень у моєму житті! Nickelback - це щось неймовірне і дивовижне!
- Треба теж сходить! 
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?