В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Твір на тему ; не копай іншому яму, бо сам в неї впадеш; надо=(

Ответ:
karonkol
karonkol
10.07.2020 23:18
Прислів’я дуже цікаве. А найголовніше – повчальне. В ньому чітко, доступно і зрозуміло йдеться про те, що не можна нікому робити зла, бо воно тобі повернеться. Це прислів’я чимось навіть схоже на одну з божих заповідей на кшталт – не вбий, не вкради. Але на відміну від них, у цьому прислів’ї чітко виражена думка не просто не робити поганого, бо це аморально, а й те, що тобі теж від цього стане гірше.…Не копай, бо впадеш… - це застереження для всіх людей. Схаменися! Не чини поганого! Не завдавай неприємностей! Не роби шкоди, бо тобі це не минеться. Це так просто і чомусь так складно для деяких людей. І вони обов’язково колись зрозуміють це. Аби не було пізно.Як добре було б, якби всі люди на землі жили по цьому прислів’ю, були добрими, чесними та любили одне одного!
0,0(0 оценок)
Ответ:
ladyL6667
ladyL6667
10.07.2020 23:18
 Прислів’я дуже цікаве. А найголовніше – повчальне. В ньому чітко, доступно і зрозуміло йдеться про те, що не можна нікому робити зла, бо воно тобі повернеться. Це прислів’я чимось навіть схоже на одну з божих заповідей на кшталт – не вбий, не вкради. Але на відміну від них, у цьому прислів’ї чітко виражена думка не просто не робити поганого, бо це аморально, а й те, що тобі теж від цього стане гірше.…Не копай, бо впадеш… - це застереження для всіх людей. Схаменися! Не чини поганого! Не завдавай неприємностей! Не роби шкоди, бо тобі це не минеться. Це так просто і чомусь так складно для деяких людей. І вони обов’язково колись зрозуміють це. Аби не було пізно.Як добре було б, якби всі люди на землі жили по цьому прислів’ю, були добрими, чесними та любили одне одного!
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?