В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
katya0132
katya0132
13.08.2021 05:04 •  Українська мова

Іть написати діалог між двома дівчатами на тему "в купе поїзда" але це має бути як за краще 20 і

Ответ:
оля2036
оля2036
09.07.2020 01:24
Ось нарешті і моє купе,цікаво хто ж буде моїм сусідом?
я заглянула,у своє купе і побачила дівчину,яка читала книгу.
-привіт"! мене звуть Оля і я їду до Львова.
-привіт,я Саша,нарешті у мене є сусідка,тому що тут так нудно...До Львова? Це класно,я їду в Золочів,це зупинка перед Львовом,так що,ми майже всю дорогу будемо їхати разом.
-я дуже рада,що моєю сусідкою стала саме ти,а не якийсь брутальний чоловік,який одразу запропонував би зіграти в карти... а Що ти читаєш?
-це Еріх Марія Ремарк "три товариші" дуже цікава книга
-ммм,я читала її раніше,в тебе чудовий літературний смак.а ти звідки?
- я їду з Харкова,а в Злочів я їду через практику:я готую доповідь про Золочівський замок,а ти?
-я живу в Києві,а до Львова їду на юбілей до родичів
-чудово,а знаєш,я зголодніла...перекусимо?
-так,звичайно.
я була дуже задоволена такою сусідкою і нашим  чудовим знайомством
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?