В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Складіть діалог двох однокласників які були на екскурсії по львові на 14 реплік

Ответ:
dflbvdflbv
dflbvdflbv
07.07.2020 19:42
-Привіт,Андрію!
-Привіт,Соломіє.
- Я знаю, що ви з класом їздили на екскурсію. Куди саме?
- Так,їздили. В чудове старовинне місто - Львів.
- Ти що справді? Оце так співпадіння.Ми також їздили до Львова.
-О,чудово. Ну і як? Що найбільше сподобалось тобі?
- Взагалі сподобалось все. Це чудове місто. Але найбільше мені сподобалось на Личаківському кладовищі. Там дуже красиво. Ми покладали квіти видатному поетові І. Франку.А тобі що сподобалось?
- Найбільше шоколадна фабрика на якій ми побували. Ти дуже багато всяких солодощів. Ми мали змогу поласувати безкоштовним шоколадом. Він дуже смачний.
- Ооо, шоколадна фабрика це щось. Ми також були дуже раді, що побували там. 
- Ще ми гуляли саме по місто. Це дуже грасиве місто. Багато архітектурних споруд та пам"ятоок.
- Так,звісно. Хотілося б ще поїхати в це прекрасне місто. 
- Із задоволенням. Можливо ще поїдемо. 
-Ну що ж бувай. До зустрічі.
- До зустрічі.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?