В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Оповідання на будь яку тему, підскажіть тему чи іть написати. будь ласка

Ответ:
алиночка206
алиночка206
07.07.2020 07:55
Тема ліс 
В ранці я прокинулась бадьора пішла в туалет почистити зуби . вийшла і тут мені мама говорить :
- збирайся ми їдемо по гриби 
я зраділа бо це така радисть ходити на природі видивлятися гриби , зрізати їх , тай ще й квітів можна назбирати . Коли я тато і мама приїхали у ліс там була чистота повітря чисте і сміття немає . мама дає мені корзинку й додає :
- зрізай по ніжку але не виривай бо гриб більше не виросте .
я покивала головою я пішла збирати гриби не відходячи від тата й мами . тут я побачила велиуий гриб то був підберезник високий ніжний а я забула про мамині слова й вирвала його . коли наступив вечір ми поїхали додому мама з бабусею почали обчищати гриби і тут дойшли до мого . бабуся каже :
- А це що ? хто так гриб зірвав ? 
а я їй кажу :
- це я , ненароком , я не хотіла . 
потім мама мені сказала що б я такмбільше не робила бо гриб бильше не виросте на тому місці . і ці мамині слова були для мене як наука  
                                                         P.S.дай перевірити батькам бо тут чимало                                                               помилок . мені шкода.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?