В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Pedors
Pedors
22.01.2020 09:15 •  Українська мова

Подумай для чого люди тримають удома котів. напишм про це текст міркування 5-7 речень

Ответ:
Ihor23548
Ihor23548
01.10.2020 21:03
Коти дуже милі створіння, у ниж дуже гарні очі і красиві мордочки. Котики ніжні, кумедні, кмітливі і грайливі. Їх шерсть м’яка і шовковиста. Кота можна вважати домашнім лікарем, бо він знімає стрес, заспокоює нерви. Котик заспіває вам свої найкращі колискові. Він завжди поруч як швидка до вірний друг. Ще коти ловлять мишей і пацюків. Я дуже люблю котів за їх м’який характер і зовнішню красу.
У мене вдома живе чорний ангорський кіт, він мій домашній улюбленець. Кіт дуже великий, міцної статури, справжній боєць. У нього довга шовковиста шерсть, м’яка і ніжна. Я люблю його гладити і муркотун завжди у мене під рукою. Через великі жовті очі, кіт нагадує мені сову, у нього розумний пронизливий погляд. На моєму письмовому столі котик часто наводить лад, зміта олівці і ручки, любить грітися біля комп’ютера. Уроки робимо разом. А наніч він співає мені свої кращі пісеньки. Я дуже люблю свого кота і точно знаю , що це у нас взаємно.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?