В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
zaper886
zaper886
07.08.2020 22:35 •  Українська мова

Продовжити твир миркування. якби не було лисив, то наша земля

Ответ:
leo00000
leo00000
01.10.2020 18:52
Якби не було лісів, Земля наша перетворилася б на голу пустелю, тому що річки всепересохлі.Каби не було лісів, в повітрі було б мало кисню і він врешті-решт бскінчився, а значить, померли би всі тварини і люді.Каби НЕ було лісів, не було бдерева для меблів, дров для отопленія.Не було б звірів і птахів, грибів та ягід.
Влітку була б страшна спека, а взимку жахливий мороз.
0,0(0 оценок)
Ответ:
вероника1060
вероника1060
01.10.2020 18:52
Якби не було лісів,то наша земля вже б не існувала. Бо наші дерева,дають нам чисте повітря. Навіть у побуті,без дерева ніяк. У школах,багато-багато книжок та зошитів,зроблено з дерева.. Бо,напирклад,у селі,якщо ви помічали,все зроблено з дерева. Стіл,стілець.. Навіть сама хата,зроблена з дерева. Ще,дуже важливим для нас є їжа. Ви уявляєте життя без їжі? Я також ні.  
 Все наше життя,дерева нам були як помічниками. Та і я повторюсь,без них наше життя неможливе. 
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?