В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
mada4653
mada4653
20.05.2022 14:25 •  Українська мова

Сочинения на тему"что было бы если я была президентом? "на украинском

Ответ:
katysha087
katysha087
01.10.2020 17:52
Президент – це глава країни, тому на ньому лежить велика відповідальність за всіх громадян країни. Якби я став президентом країни, я б намагався зробити з неї успішну та сильну державу. Особливу увагу я би приділяв освіті, тому що тільки та країна може стати сильною, що має освічених та культурних громадян. Як президент, я би неодмінно контролював здійснення усіх прийнятих законів та ніколи б не давав обіцянок, яких неможливо виконати. Люди, що живуть в моїй країні варті поваги та шанобливого ставлення, адже саме тоді в них буде розвиватись почуття гордості за свою Батьківщину.2 варіант
Я переміг на виборах. Я тепер – Президент. Я запевняю вас, дорогі мої громадяни, що з цього моменту наше з вами життя поміняється. Так, ви багато разів чули солодкі обіцянки та нездійсненні плани. Я не обіцяю краще життя, я закликаю вас разом боротися з труднощами, бо їх виникне багато. Зі свого боку я покладу усі свої сили на ваш захист: культурний, фінансовий, економічний. Я працюватиму день і ніч, щоб ваше життя було наповнено справедливістю, гордістю за свою батьківщину та мирним небом над головою.3 варіант
Я дуже хотів би стати Президентом своєї країни, щоб нарешті до своїм громадянам стати справжньою нацією. Я би заборонив усі війни між Західною та Східною частинами країни. Я би повністю змінив керівництво, набравши туди тих людей, хто справді переживає за свою країну і прагне її розвитку. Я би давав гранти на нові наукові та технічні розробки, щоб наші вчені не їхали до інших країн, а розвивали свою батьківщину. Я би зробив усе від мене залежне, щоб моя Країна ніколи більше не була маріонеткою інших держав, а сама стала гарним прикладом.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?