В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
VASEK191911
VASEK191911
11.09.2020 01:22 •  Українська мова

.(Твір мініатюра якби я був режисером, про що б зняв фільм).

Ответ:
thedvoichnik
thedvoichnik
23.05.2020 16:09

Я не прихильник дивитися телевізор але фільми люблю . Мене вабять інформаційні фільми на соціальну тему . Це можуть бути також різні программи. Тож якщо б я був(була) режисером я б зняв(зняла) фільм про якусь соціальну проблемму або питання . Наприклад це  тема Чорнобиля . Той подвиг ліквідаторів який простий народ вважає справжнім нням і то справді є так. Якщо б  не хоробрість тих людей то мирний атом перебив увесь світ, і кожний  хоч і потрохи та дозу опромінюання отримав. Тому я б зняла фільм саме на цю тему. Хоча декотрі вважають що нічого цікавого в цьому не має. Я маю протилежну думку у всілякій ситуації є якась цікава "золота " середина. Саме вона змушує задуматися над змістом фільмів людей які просто дивляться телевізор або запис. На мою думку фільм повинен бути простим до сприйняття, саме для того щоб він залишився у пам'яті і душі кожного глядача. Якщо б я був(була) режисером я б зняв(зняла) саме такий фільм.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?