В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Твір роздум про вчинки людей на основі власних подій
Не з г д з

Ответ:
Dashaegor540
Dashaegor540
03.11.2022 19:32

Що таке хороші вчинки?Напевно всі колись ми робили,щось корисне для нашого навколишнього середовища.Нашого світу,де вітер немов наспівує різні пісні і вранці важкого,холодного дня не дає нам заснути.Але все ж таки, можливо я маю і не холодне сердце,може і тепле або все ж таки,щось посередині..Я сам збився на основі своїх власних бажань і ось я хотів б поміркувати про вчинки людей на основі власних подій.Чи втратив наш світ останні каплі доброти чи все ж таки люди завжди були,як гострий камінь?

Я думаю,що залишилися ще хороші особистості.Наприкад,коли я бажаю покормити якусь тваринку,в той ж час інші люди також можуть купувати їм смаколики,щоб ті мали,що поїсти на вечерю.Мама кошенят буде радою,якщо її діти не будуть голодувати цього дня.

Отже,я не заперечую,що є й погані дівчата та хлопці,але я частіше помічаю їх хороші вчинки,аніж погані.Починайте з себе і побачите як ваше коло спілкування неодмінно зміниться.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?