В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Moonlight06
Moonlight06
16.05.2023 11:45 •  Українська мова

РЕДАГУЙ! Запиши, виправляючи помилки і розставляю- чи роздіюві знаки. 5 кл У селі Нависнi уселі добре... І свіже повiтрья i зелень і польова ро- бота. Здайеться що душа твоя росцвітає. Бiжнш і вітчуваïш, щО ти вiлний. Он зполя гукає дідусь Агов, синку бiжи швитко сюди. глянь, яка рослиність тут є. i У силі все гарне хати поля люди. Я льюблю приїжджати сю- ди саме у цю пору року. У ріццi ловити рибу і палити вогнище біля води. Лехко вдихати повітря і зпостерігати, як у воді звиває- цця пруткий вюн. Мабуть у селі люди шчастлив

Ответ:
murzyatyan
murzyatyan
06.07.2022 09:11

У селі навесні добре. І свіже повітря, і зелень, і польова робота. Здається, що душа твоя розцвітає. Біжиш і відчуваєш, що ти вільний. Он з поля гукає дідусь: агов, синку біжи швидко сюди, глянь, яка рослинність тут є, і у селі все гарне: хати, поля, люди. Я люблю приїжджати сюди саме у цю пору року. У річці ловити рибу і палити вогнище біля води. Легко вдихати повітря ігати, як у воді звивається пруткий в'юн. Мабуть у селі люди щасливіші...

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?