В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

примерно на ПОЛ СТРАНИЦЫ Чи варто вченим використовувати ліки на тваринах, щоб побороти хвороби людей

Ответ:
Ксюшка1521
Ксюшка1521
06.10.2021 20:20

Відповідь:

На яких би позиціях ми не стояли, матеріалістичних чи християнських, тварини мусять бути принесені в жертву лікарським експериментам заради порятунку людей.

Якщо Ви живете за словом Божим, аргументом буде те, що людину Господь творив наостанок, надаючи їй ознак образу і подоби своєї. З цього випливає, що все, зроблене раніше, задумувалося для блага Адама та його нащадків: "...хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим".

Якщо ж Ви затятий матеріаліст, то на користь випробування ліків на тваринах свідчитиме теорія еволюції і боротьби за виживання. Задля порятунку людини як біологічного виду необхідно вдаватися до експериментів на інших видах фауни.

Підсумовуючи, зазначу, що, вдаючись до такого жертовного порятунку людства, вчені повинні усвідомлювати відповідальність і доконечність цього кроку.

Пояснення:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?