В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Avakado01
Avakado01
08.06.2021 11:49 •  Українська мова

Скласти діалог на тему " кожна людина повинна залишити після себе добрий слід"

Ответ:
hackerprincess
hackerprincess
20.06.2020 07:34
Дідусь сидів на лавці і про шось думав.
-Дідусю, про що ти думаєш?-спитав радісний онук
Дідусь лагідно поглянув на малого:
- Да ось думаю який ти у мене чудовий!
- А мені бабуся сказала.що ти сам будинок збудував оцей!- тикнув пальцем хлопчина на старенький будиночок .
-Та-ак.-поважно відповів дід.- Сам збудував.
- Але навіщо? Це ж ,напевно ,так тяжко.-  задумався онук
-Так ,тяжко,але тепер ти можеш гратися тут скільки захочеш! А коли мене не буде,милий мій,будеш тут жити.
- Коли я буду велики,то куплю собі дім,великий такий!
-хахахаха- засміявся дідусь.
-Запам*ятай лише одне,шоб ти на світі не робив,де б не жив, завжди роби людям добро. Не залишай світ без свого сліду.-дідусь посміхнувся і зайшов у дім.
Хлопчик засунув руку у кишеню,де лежала цукерка,і міцно тримаючи її підбіг до сусіднього двору.
- доброго дня! - крикнув він на все подвір*я.
-І тобі доброго!-відповіла сусідська дівчинка.
Хлопчина миття дав їй у руку цукерку і  нічого не сказавши побіг родісно посміхаючись.
-
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?