В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
gennadih90
gennadih90
31.05.2023 23:27 •  Українська мова

Складіть і запишіть діалог(12-14 реплік),який починався б такими словами: "я хотів би(не хотів би)потрапити в місто,де всю роботу за людей виконують роботи".використайте речення зі звертаннями та вставними словами.дуже сильно треба іть

Ответ:
НикаМарьям
НикаМарьям
20.06.2020 04:21
-Привіт,Михайло, чуєш, я хотів би потрапити в місто, де всю роботу за людей виконують роботи.
-Привіт,А я не хотів би, Сашко.
-Чому це раптом?Сидиш на дивані, а за тебе роботи посуд миють, уроки вчать.
-Ну, по-перше, ті облінишся і не зможеш навіть ходити.
-А по-друге?
-Не перебивай.По-друге-тобі буде сумно.
-А чому?
-Тому що, Сашко, ти не зможеш виходити на вулицю і гратися з друзями.
-Зрозуміло.Михайло, а яка в тебе думка про самих роботів?
-Не зовсім погана, та не зовсім гарна.
-Обгрунтуй.
-Учені придумали роботів щоб полегшити всім життя, але зарах деяки, навпаки, не допомагають, а шкодять нам.
-я з тобою згоден.Тоді до затра, Мишко!
-Дуже добре, да побачення.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?