В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Кисличка знаєте, дітки, що? ви ніколи не плачте! а то раз одна дівчинка кисличка знаєте, дітки, що? ви ніколи не плачте! а то раз одна дівчинка гуляла в лісі з братиком ,посвариласяь і гірко заплакала .сльози кап-кап та на землю ,та на насіннячко ,шо там лежало .такі гіркі сльози ! продовж і запиши текст так,щоб він відповідав заголовку.розпочни речення : "з тих сльозинок виросло деревце"

Ответ:
topaxx100
topaxx100
20.06.2020 02:06
З тих сльозинок виросло деревце. Воно росло собі, росло і виросло напрочуд гарним. Дрібні  листочки ніжно шелестіли, ніби розмовляючи між собою. Тонкий стовбур хитався і тріпотів від найменшого подиху вітру. Незабаром на деревці виросли смарагдові плоди - яблука. Весь ліс пишався красою чарівної яблуньки, що виросла с насіння, политого сльозами дівчинки.
  І ось одного разу до лісу прийшли люди. Вони побачили яблуньку і замилувались її красою. Один із них вирішив скуштувати яблучко. Але коли він відкусив шматочок, то скривився і сказав: «Яка ж вона гарна на вигляд і жахлива на смак».
   Яблунька дуже засмутилася. Вона подумала: «Яка ж я нещасна. Я так старалася рости і вирости всім на радість. Та хіба ж я винна, що моє зернятко полили не нектаром, а сльозами?
   Так і росла яблунька – прекрасна, але кисла-прекисла.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?