В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
GardenBrid
GardenBrid
12.05.2020 02:41 •  Українська мова

Написати діалог про школу не дуже великій і не після канікул а про враження в школі про оцінки і т.д!ДО ІТЬ БУДЬ-ЛАСКА

Ответ:
alikjd8
alikjd8
14.04.2021 22:00

- Як добре, що якийсь мудрий чоловік придумав школу. Я так люблю ходити до школи. Стільки нового пізнаю щодня! А ти?

- Я? Не знаю… Я хотів би, щоб ще тривали зимові канікули. Надворі так гарно! Стільки цікавих зимових розваг! А треба йти до школи…

- У школі цікаво. Також можна поспілкуватися із однокласниками.

- Так, може й цікаво. Але треба довго робити домашнє завдання.

- Я стараюся зосередитись, добре і швидко зробити домашнє завдання. Тому маю час на розваги.

- І вставати треба рано. А так хочеться поспати.

- Ти, напевно, пізно лягаєш спати. Попробуй змінити своє ставлення до навчання. Вчасно виконуй завдання, Тоді з іншим настроєм будеш іти на уроки.

- Гаразд. Спробую. Дякую за пораду. Бувай!

- Бувай!

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?