В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
lera933737
lera933737
15.03.2023 10:12 •  Українська мова

Написати конспект, оповідання або казку на тему "добро та зло" швидко​

Ответ:
qwdv
qwdv
11.05.2021 12:24

Відповідь Ще як я малий був мій дід розповідав мені цю казку про добро і зло. Дід говорив, що добро - це дівчина гарна й мила,яка всім охоче допомагала. А зло- це хлопець смуглявий, чорнявий і бешкетливий, який робив всім пакості. Ці двоє дружили, але дуже часто сварилися. Зазвичай через , те що Добро хотіла всім до , Зло навпаки думав лиш про себе, йому подобалося дивитися коли в когось проблеми. Й одного ясного дня ці двоє посварилися, та перестали навіть вітатися один з одним.

Тільки Добро в чийомусь садку нишком квіти поливає, щоб вони росли скоріш і господиня ними тішилася, враз прийде у вечері Зло і потопче квіти, та й господиня вже цілий день засмучена ходить. Як тільки Зло всі гайки з коліс по викручує, щоб посеред дороги люди ремонтували, то Добро нишком назад закрутить гайки поки Зло не бачить.

Отак колишні друзі досі не розмовляють, а лиш те і роблять : Зло капостить , Добро виправляє. Добро щось робить, а Зло руйнує.

Пояснення:

Надіюсь суть зрозуміло і оповідання підійде

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?