В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
KateKeta
KateKeta
11.08.2021 00:07 •  Українська мова

1. Я зробив усе, що зміг;

2. Хто шукає — знаходить,

3. Утрачаючи все, не забудь зберегти добре ім’я;

4. Ти не вважай, що з-під хвилі спокійної дно проглядає;

5. Поки щасливо живеш, то й рахунку не матимеш друзям,

6. Коли будеш у Римі, живи римським звичаєм;

...а хто стукає — відчинять йому.

...якщо його втратиш, потім будеш ніщо.

...хто може, хай зробить краще.

...коли будеш в іншому місці, живи, як там живуть.

...а спохмурніє твій день — бути самотнім тобі.

...там, де спокійна вода,— може, найбільша глибінь (Зі словника афоризмів).

· Указати на засоби зв’язку у відновлених синтаксичних конструкціях. Накреслити лінійні схеми.Напр.речення з безсполучниковим та сполучниковим сурядним зв’язком

Ответ:
Kola2004kola
Kola2004kola
28.04.2021 13:08
Вот вроде бы так,надеюсь
1. Я зробив усе, що зміг; 2. Хто шукає — знаходить, 3. Утрачаючи все, не забудь зберегти добре ім’я;
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?