В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Markizka22
Markizka22
01.04.2020 11:25 •  Українська мова

Твір роздум на тему Слово не повинно розходитися з ділом​

Ответ:
fiskevich2
fiskevich2
19.04.2021 11:46

Розумна людина повинна відповідати за свої вчинки, тому що вона має свободу вибору і те, як вона вчинить сьогодні, позначиться на її житті завтра. Навіть якщо вона і не відповість, наприклад, за кримінальною статею, але в результаті відповість своїм життям. Цікаве висловлювання одного автора: «У молодості людина робить все, щоб найгірша половина його життя була ще сумніше». Наприклад, порушує закони, займається аморальними справами.

Та це ще не все. Важливо, щоб слово людини не розходилося з ділом. Не слід обіцяти того, чого не зможеш виконати, не слід братися за справи, які тобі не під силу. Краще одразу попередити людину, що ти цього не зможеш. У цьому немає нічого соромного, адже людина — не чарівник, і вона не може вміти все на світі. За такий вчинок тебе будуть поважати ще більше.

Ми доволі часто не дослухаємось до порад батьків (зазвичай з приводу навчання). Якщо ми не хочемо добре вчитися, потім у нас буде менше шансів знайти хорошу роботу, а некваліфікована робота завжди є важчою, вона гірше оплачується.

В результаті ми рано втрачаємо здоров’я, біднішими живемо в майбутньому. Але найважливіше — відповідальність перед іншими, про яку сьогодні забула більшість людей. Хоча люди й мають свободу вибору, хіба це означає, що люди не повинні відповідати за кровопролитні війни, за тероризм? За сорок тисяч дітей, вмираючих кожного дня від голоду, в той час як на пиво і розваги витрачається стільки грошей, що можна годувати цілий рік усіх жителів Африки? Не кажучи вже про те, скільки всього хорошого можна зробити на ті трильйони доларів, які витрачаються на озброєння.

Я не випадково торкнувся таких значних проблем, адже відповідати за свої слова повинні не тільки звичайні люди, а й великі політики. І якби їхні слова не розходилися з ділом, ми б вже давно жили у сучасному, щасливому цивілізованому суспільстві.

А поки що у всіх у нас ще є вибір: навчитися слухатися оточуючих і відповідати за свої слова і вчинки, перестати творити зло і тим самим зробити свій внесок у створення дійсно гарного і відповідального світу. Або залишитися безвідповідальною людиною і потім відповідати перед людьми за свої погані справи та вчинки.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?