В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
galina510
galina510
05.06.2021 15:13 •  Українська мова

Твір-роздум на тему: "чи потрібно гарно вчитись, щоб досягнути успіхів у житті"

Ответ:
Metalgitarist23
Metalgitarist23
23.05.2020 15:46

Звичайно потрібно,адже якщо ти стараєшся добре вчитися то потім тобі буде легко на роботі , та з хорошими знаннями люди не пропадуть у житті! Мені знається що краще добре вчитися ніж погано, та працювати на роботі на якій погано заробляють !Краще постаратися вчитися з малечку ніж вивчати вже на віці у 8 класі!

Раджу - вчитися, та досягати успіхів у житті!Вчися, людино, щоб і надалі бути людиною у житті!

0,0(0 оценок)
Ответ:
Юльчик12134567890
Юльчик12134567890
23.05.2020 15:46

Звичайно вчитись потрібно!Недарма наш народ склав так багато прислівїів на цю тему.

Якщо ти добре навчаешся то це обовязково до тобі в майбутньому.Яку б професію ти не обрав, знання завжди до Помиляються ті люди які зараз не навчаються, а бють байдики, вважаючи що вчитись не потрібно.Запевняю вас вони про це ще пошкодують, адже знання- це сила, яку народ використовував ще здавна.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?