В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

До іть, будь ласка)))
Есе (120-150 слів) " Яку вершину я хотів(ла) би(б) здолати"​

Ответ:
sasapanskov
sasapanskov
03.04.2021 21:08

На мене чекає нова вершина, яку я збираюся взяти завтра зранку. Я залишаю позаду усе буденне і упевнено йду до перемоги. Головне - це не проспати, щоб прибути вчасно. Льодоруб я взяв... Попереду мене чекає прямовисна стіна, до якої веде карколомний підйом та хлипкий місток через неймовірне провалля. Веде нас в гори досвідчений провідник, якому беззастережно довіряєш, адже без цього в горах неможливо. Коли я, прогнавши геть зневіру у власні сили,  подолаю двісті метрів по відвісній стіні, де можна вхопити за крило на льоту журавля або чаплю, я дістану рукою до найближчої зорі. Я відчую незбагненне блаженство, тільки треба досягти  цієї вершини, що заховалася у хмару, взяти цю зірку і знести донизу. І потім заспівати від щастя, бо в гори ходять тільки справжні чоловіки. Ах, який величний небокрай, коли на нього дивитися зверху!

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?