В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Докладний переказ тексту- роздуму нам жити на цій планеті​

Ответ:
Nikita4539
Nikita4539
26.03.2021 13:37

Людина — частина природи, тому вони тісно взаємопов’язані й впливають одна на одну. Неможливо уявити собі існування людства без сонця, повітря, води, лісів і ґрунтів. Але, на жаль, ми поводимося невдячно по відношенню до природи.

Щороку стає все менше неторканих територій, де є чисті вода і повітря, різноманітна жива природа. Внаслідок грубого втручання людини багато видів рослин і тварин зникають. Природні ландшафти бідніють.Внаслідок неправильного господарювання швидко знижується родючість земель.

Якщо раніше Земля ще могла очищатися від забруднення внаслідок людської діяльності, то тепер ця її здатність вичерпана. Природні комплекси вже не можуть переробити незчисленну кількість відходів і отруйних речовин. Ось чому материки і океани перебувають у небезпеці. Ми повинні, нарешті, зрозуміти, що саме ми, люди, відповідальні за збереження життя на планеті. Отже, ми мусимо дбати про довкілля й жити в гармонії з природою.

Пояснення:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?