В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Мне нужен пример к теме: "чи є в сучасному житті люди з рабською психологією сформованною в радянські часи, і чому? " треба тільки приклад, з історії, з літератури або з життя(любий) це !

Ответ:
14.06.2020 12:30

    Раби - люди , які працюють для господаря , не маючи ніякого зиску для себе, і коли нема наглядача, то роблять все, щоб не працювати чи навіть зробити щось погане для господаря, якщо впевнені , що не будуть покарані.

   Роки Радянського Союзу також змінили відношення до життя цілому поколінню. Ще й зараз ми бачимо , як більшість людей працює лише під погрозою звільнення. Поки начальник не бачить , вони п"ють каву , розмовляють , перекурюють. Коли можливо вони дивляться на те, що може бути використане вдома , тобто, що можна вкрасти. 

  На предприємствах ще й досі розповсюдженне пиятство та крадіжки.

   Розміри неналежного виконання своїх обов"язків вражають. Навіть по новинам показують, як медичні робітники, вчителі працюють не на користь фірми, держави, майбутніх поколінь, а так , щоб лише залишили на роботі.

    Але є і інша сторона цієї проблеми. Коли начальник знущається з підлеглих, а вони все терплять і мовчать до останнього. 

    Ще один приклад: ситуація на вулиці , де сміттять перехожі, порушуються правила безпеки на дорогах і т.п. 

 Досить?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?