В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
ав003
ав003
01.05.2023 09:07 •  Українська мова

Люди уж на завтра два текста: 1.яке добро чинили тобі інші люди? (5-7речень) 2.напиши текст-розповідь про свою сім"ю.

Ответ:
Ritochkа
Ritochkа
13.06.2020 05:52

1. Моя матуся кожного дня робить для мене щось приємне, вона дарує мені свою любов і тепло. Саме це, я вважаю найбільшим у світі добром. Я дуже вдячна їй за це і тому намагаюсь бути слухняною і вихованою. Ще я хочу згадати про те  добро, яке мені дарують й інші члени родини. Вони дають мені цінні  поради, що дійсно допомагають мені вирішувати багато проблем. 

Я вважаю: добро - це найцінніший скарб, що є в душі кожної людини. І тому так важливо не втрачати його, а просто дарувати рідним і близьким його маленькі шматочкии кожного дня і звичайно ж отримувати його зворотньоⒶ.

 

2.  У мене дуже дружня  і щаслива родина. Ми всі допомагаємо один одному і намагаємось ніколи не сварити. Тато любить читати книжки і розповідати всім цікаві історії, а мама готує найсмачніші страви у світі. Я дуже люблю своїх батьків, за те що вони ніколи не сварять мене, навіть якщо я винна, а лише пояснюють  помилку, а  я  в свою чергу намагаюсь більше ніколи  її не посторювати.

    Родинне тепло  для мене є найсвятішим: воно  зігріває  і дарує радість. Я завжди відчуваю на собі батьківський захист і це дає мені впевненість кожного дняⒶ. 

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?