В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Іт скласти твір-роздум на одну із тем: "чи слід тримати дома диких тварин", "чому ми тримаємо собаку (кішку)", "для чого люди садять дерева", "що означає берегти природу", "чи завжди потрібен дощ", "чому з усіх пір року я найбільше ", "де я люблю відпочивати влітку і чому", "чим я завдячую своїй першій учительці"

Ответ:
mrsos22
mrsos22
12.06.2020 23:17

                                               Для чого люди садять дерева

 

          Серед бетонних стін кожного міста возвеличують своє гілля безліч дерев. Вони саджаються з різними намірами. Хтось просто дбає про зовнішній вигляд місцевості, а інші думають про користь очишення деревами забрудненого  повітря. Дехто хоче залишити по собі слід, а комусь подобається куштувати сочні плоди. Всі цілі незліченні і кожен має своє бачення призначення дерев, та найголовніше серед усього того є саме прагнення людини до збереження природиⒶ. 

 

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?