В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Уякі ігри ти любиш грати з друзями напиши про це текст розповідь 5 7 речень

Ответ:
Даниил12345666
Даниил12345666
12.06.2020 17:18

                                                     Мої улюблені ігри з друзями

   Я дуже люблю грати з друзями у рухливі  ігри. На приклад, "сало"- це дуже подвижна гра. Правила ціеї гри: один ігрок буде *салом*, він бігає за іншими ігроками, якщо він торкнеться іншого ігрока , тот стає "салом" . Ще є дуже цікава гра - заморозка. Її правила: один ігрок бігає за іншими, коли він доторкнеться до якогось ігрока тот замирає і чекає коли до нього доторкнеться інший ігрок, і так буде, поки "заморозка" не доторкнеться і заморозе усіх.

0,0(0 оценок)
Ответ:
qwerty1352
qwerty1352
12.06.2020 17:18

Я обожнюю грати з друзямы в розважальни игры.Е така гра"крокодильчик" В ний можуть брати участь вид 2 гравцив.Треба щоб один показував що небуть,а инший видгадував що це таке.Е ще гра "Вище пола".В неи можуть брати участь також вид 2 гравцив.Треба щоб один бигав,а инший ловив а домик це те що више пола.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?