В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
AlexCameron
AlexCameron
29.08.2022 20:53 •  Українська мова

Завтра нести! треба невеличкаа розповідь про відвідування будь-якого музею! роботи много!

Ответ:
sheramedi
sheramedi
24.05.2020 10:29

я була у Києві. там ми ходили у музеї.найкраще мені запам"ятався музей води там я побачила з яких мікро-частин створена вода,з чого робляться мильні пузирі і багато різного.мені ну дуже там сподобалось и я хочу туди поїхати знову.

 

 

0,0(0 оценок)
Ответ:
leradolgolenko
leradolgolenko
24.05.2020 10:29

Я Дуже люблю бувати на екскурсіях.ОСОБЛиВО Мени ПОДОБАЕТЬСЯ відвідуваті визначні місц Украіні.Я Вже побувавала у Кам * янці-Подільському, Хотині, Дубні.Найбільше мене вражають старовинне замки і фортеці.Я Мрію побувати у Збаразькому замку, Що на Тернопілі.У

ньому знімали Чимало історичних кінофільмів, зокрема "вогнем і мечем" і "Тарас Бульба". Стін Збарозького замку пам * ятають славетних сторінках українськоі історії.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?