В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
deluxe135
deluxe135
30.05.2021 21:33 •  Українська мова

Життя кожної людини складається по-різному. часто можна почути: «така вже доля, що тут вдієш? ». проте одні намагаються щось змінити у своєму житті, інші ж, навпаки, приймають усе таким, яким воно є, і не жодних зусиль для змін. чи варто коритися долі?

Ответ:
aruukewa123
aruukewa123
12.06.2020 04:13

Активність в побудові власної долі - запорука відповідального життя. Краще боротися і вибудовувати власне життя, ніж споглядати і коритися.

В кожній людині є поклик до реалізації власних талантів та дарів, але не кожна людина намагається їх реалізувати. Нажаль, дуже часто талановиті художники, письменники, лікарі, вчителі коряться волі своїх батьків, змінюють своїм покликам душі і йдуть у напряму, який їм обирають батьки, друзі або оточуючі. 

І після нудьги і нездійснених мрій вони розуміють, що вже пізно щось змінювати. Але ніколи не пізно. Завжди є час для зміни своєї долі. Треба їти за покликом свого серця, а не суспільної думки.

Якщо ти маєш мрію і віру, то це піднімить тебе на висоти життя. Тому підкорятися долі - це вислів для тих, хто опустив руки. Життя - це боротьба, і треба боротися за кращу долю, за власну реалізацію, за краще майбутнє.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Українська мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?